| BobiTheBoi a întrebat:

Recomandati-mi cateva site-uri de incredere de unde pot gasi de cumparat laptop-uri refubished.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

The one and only pcmadd.com. Toti ceilalti sint niste bisnitari de doi bani pe linga ei. Au si desktopuri refurbished excelente, si mai ales licente de Windows la preturi foarte bune.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Alti imbecili si astia cu CiTgroup... ia uita-te cate magazine are Cit si de cind e pe piata, apoi uita-te la PCMadd. Altceva nu mai zic.

| RAY a răspuns:

Cit grup Timisoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.citgrup.ro

Asta e cel mai de incredere site.

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

EMAG,pc garage