| Adr_Andrei_1996 a întrebat:

Recomandati-mi un laptop de gaming până în 4500 de lei! Mă uitam la un Lenovo legion y520 cu i7 7700 și GeForce 1050... Dar nu sunt foarte sigur! Dacă aveți o propunere mai bună până în buget va rog sa îmi spuneti.

2 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

La bugetul acesta iti recomand sa mergi pe Asus, la Lenovo, personal am avut probleme.
Iti recomand acest model http://bit.ly/2iVetg2 repet, la acest buget cam o sa ai procesor i7 7700 si placa video 1050i.

| CK2 a răspuns:

Eu as lua y520-ul,l-am luat si eu recent si merge ok