| Dela a întrebat:

Recomandati-mi, va rog, un aer conditionat pentru un apartament cu 2 camere. As vrea sa ma conectez la el si prin telefonul mobil, de la distanta. M-ar ajuta sa ii dau drumul inainte de a pleca de la munca, iar cand ajung acasa sa fie o temperatura ok, mai ales ca stau la un etaj superior si e nevoie de putin timp ca sa fie bine in camere.

Ce imi recomandati? Sa aiba si un filtru cat de cat ok, ca avem si un bebelus.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Uită-te la primele 5 (sau 10 dacă ești in bani)

https://www.emag.ro/......priceasc/c