| AnonimuS1312 a întrebat:

Sunt fata, am 12 ani si stau in camera cu fratele meu, care are 13. Amandoi vrem camere diferite, dar nu mai avem loc de inca una. Deci ar trebui sa facem etaj, dar cand vom pleca de acasa, vor fi o gramada de rate, si d-astea. Camera noastra e chiar langa camera parintilor, deci daca am pune peretele dintre camere mai spre camera parintilor, am putea face doua camere, nu? Si as vrea sa imi dati niste site-uri si poze si sfaturi despre cum sa imi decorez camera, mobila, pat, stiti voi. Si cum am putea sa nu platim foarte mult? Mersi anticipat. Funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai impresia ca peretii se muta asa simplu? pai darami casa daca vrei sa muti un perete

| Ruxandra15 a răspuns:

Cati metri are camera voastra si cati a parintilor?