| IoanaIonuca a întrebat:

Recomandati-mi, va rog, un laptop bun pana in 2500 de lei. Nu vreau pentru jocuri sau ceva, doar internet si Word.

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DL0JY3BBM/
E arhisuficient pentru ce vrei tu, dar daca tot ai bani si e la reducere de ce nu?

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Http://www.emag.ro/......priceasc/c
Ai aici mai multe variante, daca te lasa sufletul sa depasesti bugetul. Acele Lenovo la 2700 ron + sunt extraordinare, ma refer cele cu SSD... merita 3-4 milioane in plus.
De exemplu acesta:
http://www.emag.ro/......DZHK93BBM/
Are si rezolutie full HD ceea ce te va ajuta mult. Plus ca un SSD va face totul sa fie "snappy", adica sa se miste instant; ai dat click s-a si intamplat chestia aia.

| IoanaIonuca explică (pentru Ineys):

Am gasit un laptop Toshiba de la 45 mil la 25, deci era perfect love struck Dar am ratat reducerea, atata mi-e de ciuda laughing

| Ineys a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Daca nu-ti trebuie urgent, poti astepta, poate de Black Friday ai noroc.

Răspuns utilizator avertizat