| ingerashulll a întrebat:

Recomandati-mi va rog un smartphone cu memoria nu mai mică de 16 GB si sa nu fie mai scump de 1000 lei. Multumesc. Am avut un Samsung j5, dar nu sunt multumita.

6 răspunsuri:
| PPVali a răspuns:

Huawei P10 Lite. E mai bun decat J5 din toate aspectele dar mi se pare ca nu are protectie de ecran gen Gorilla Glass.

| DaniGl a răspuns:

Huawei P8Lite

| RAY a răspuns:

Telefon mobil ZTE Nubia Z9
https://www.emag.ro/......D5YKR7BBM/

| danutzu96 a răspuns:

Xiaomi redmi note 4x. Are octacore si 32 GB memorie interna.

| deeyou12 a răspuns:

Galaxy A5_Htc M...

| dfeel a răspuns:

Spune-ne ce nu ti-a placut la J5 ca sa identificam mai bine ceea ce ti se potriveste.