| Tavio a întrebat:

Referitor la o tableta....am dat oprire fortata la magazin play si de atunci nu imi mai merge.Cand dau pe aplicatie intra si iese imediat sau intra si iese cand incerc sa descarc ceva.Am incercat sa dau stergerea updateurilor sau chiar revenire la setarile din fabrica dar tot nu merge.Deci stie cineva cum sa fac magazin play sa mearga din nou?(am android 4.0).DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am facut si eu asta de cateva ori dar nu am patit ca tine.

| Tavio explică:

Deci pur si simplu nu mai merge.....il pot reinstala?

| Monik_Monica-Florina_1987 a răspuns:

Si eu am patit la fellllll ce pot sa fac?crying((((((((

| Tavio explică (pentru Monik_Monica-Florina_1987):

Am descoperit eu problema. Daca este ca si la mine ai oprit aplicatia.O poti pornii de la setari-aplicatii si trebuie sa fie pe acolo o lista cu aplicatii oprite, doar o repornesti.Succes