| bella19 a întrebat:

Repede va rog. Daca cineva m-a tagat intr-o poza de facebook si eu vreau sa o vad doar eu adica sa nu o sterg de pe facebook-ul meu.Dar sa o vad doar eu ca persoana care m-a tagat sa nu stie ca vreau sa nu se mai vada cum fac? funda pentru cel mai rapid raspuns.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe acea poză pentru a o mări şi vei vedea undeva în dreapta sus "Apare în cronologie". Dai iar click pe acea chestie şi selectezi să nu mai apară.
Apoi poza nu va mai apărea pe profilul tău de facebook dar nici nu vei şterge etichetarea.