| Ana94 a întrebat:

Revin cu o altă întrebare laughing Este normal să ţi se restarteze calculatorul aşa, dintr-o dată? Mie tocmai mi s-a restartat şi mi-a zis un prieten că asta se poate întâmpla dacă (virgulă) calculatorul s-a încins prea tare.Este adevărat sau mai sunt şi alte cauze?

Răspuns Câştigător
| JustShh a răspuns:

Este posibil sa se incinga prea tare, sa ai probleme de hdd, probleme de ram, probleme cu sursa sau doar probleme de windows.

4 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Nu este adevarat, poate acesta a fost programat sa se restarteze, cred ca din greseala.

| DianaScorpio a răspuns:

Cand am primit un calculator, se restarta uneori singur, si am reinstalat windowsul si de atunci nu au mai fost genul acela de problemethinking

| Ana94 explică:

@bogdan2007smecher: posibil să ai dreptate dar persoana respectivă mi-a zis că aşa i s-a întâmplat şi lui acum vreo 3-4 ani din cauză că i s-a încins calculatorul dar mă rog, cine ştie ce o fi avut.

| Ana94 explică:

@DianaScorpio: eu am calculatorul de pe 1.03. 2008 şi pân-acum nu s-a mai restartat.Adică a mai facut el unele figuri dar nu s-a mai restartat.