| mateielisey a întrebat:

Ce se intampla cand prelungitorul de curent functioneaza dar are o problema(e si mai vechi) e posibil ca din aceasta cauza sa mi se restarteze calculatorul.

2 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Da ar putea fi, dar ai grija ca ti se poate strica calculatorul si va fi vina ta si nu vei mai beneficia de garantie, ai grija inlocuieste acel prelungitor cat mai repede.

| Furnicutza a răspuns:

Da,poate fi un scurt.Mai precis un fir este deteriorat.Insa poate fi si de la calculator.