| AlexSweet01 a întrebat:

Ruleaza GTA V pe acest Laptop ASUS A540LA-XX554D cu procesor Intel® Core™ i3-5005U, 2.00GHz, Broadwell™, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, Intel® HD Graphics? Nu ma prea pricep.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bandit288 a răspuns:

GTA 5 ruleaza pe un PC / laptop cu 4GB RAM si 8GB RAM. TU AI 4GB RAM ca mine, acum o sa te decizi tu daca o sa iti mearga.
Cerinte Sistem: http://www.systemrequirementslab.com/......to-v/12455
GTA 5 a fost si testat pe 4GB si 8GB RAM. Merge binisor pe 4GB RAM: https://www.youtube.com/watch?v=psbjA6cGFkM

5 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu ai placa grafica deci nu o sa ruleze. Poate sa ruleze de very low cu toate umbrele dezactivate la 15 fps.

| Adrian926a a răspuns:

Nu ai placa video deci nu ruleaza laughing

| AlexSweet01 explică (pentru Adrian926a):

Cum sa nu aiba?

| tickey a răspuns (pentru AlexSweet01):

Intel® HD Graphics e placa video integrata...e de genu...pt filme si chestii marunte, nu jocuri

| Louys a răspuns:

Ruleaza, ca GTA V merge si pe un cartof.(De rulat ruleaza, dar nu stiu in cate fps).
Sfat:Mai ai nevoie de ceva rami.