| GabrielKOWALSKY a întrebat:

S6 edge sau S7 edge?
Diferenta dintre ele de pret este aproximativ 500 de lei, intrebarea este daca merita inca 500 lei?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca da, cumpara s7 e mult mai bun

| udrescuf a răspuns:

Depinde daca ai stat foarte mult pentru a strange acei bani nu merita, dar daca la tine 500 de lei nu este nimic.
Acum S7 este mult mai bun decat S6. In opinia mea iti recomand S7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S7 clar

| venividivici2017 a răspuns:

S7 edge este water proof, are slot card, ce zici?

| Bondarel99 a răspuns:

S6 și mai mult ca sigur și s6 edge au bateria foarte mică, eu am avut și nu mai știam cum sa scap de el ca începuse sa ma enerveze rău. S7 edge vine cu ceva îmbunătățiri inclusiv bateria care e un pic mai mare.
Eu zic ca merita.

| SynapseNinja a răspuns:

Îți recomand cu mare drag S7 Edge. Îți spun eu de ce, fiindcă camera foto face poze mai bune în întuneric decât S6 Edge chiar dacă are cu vreo 3 MP mai puțini parcă. Design-ul este mai inovativ adică se ține mai bine în mână decât S6 Edge, mai exact e mai puțin alunecos. Ceva diferențe pe la procesor, adică pe la frecventa, S7 Edge are o frecventa puțin mai mare la procesor, însă nu e foarte mare. Acum, eu ți-am zis ceea ce mi-a zis un specialist de la Emag și ce mai spuneau colegii. Să îl porți sănătos, indiferent ce telefon e!

| alex241 a răspuns:

Mai bine iti iei un iPhone
iPhonul nu se compara deloc cu Samsungul