| marius22x a întrebat:

Samsung galaxy A5(2017) sau Samsung Galaxy S7 edge? Se merita diferenta de pret?

Răspuns Câştigător
| TheTom7 a răspuns:

S7 edge, merita diferenta, s7 este aproape de performantele lui s8, pe cand a5 este un telefon de mijloc, de buget, nu este foarte performant. S7 va primi luna asta sau urmatoare Android 8.0 oreo, iar a5 il va primi mult mai tarziu. Deci. nu prea ar conta ca s7 este mai vechi, va avea Android 8.0, iar fata de a5 este mai performant. Deci fara indoiala merita.