| Kiduuxz a întrebat:

S8 sau S8+?
De ce?

FUNDA.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8 plus ca are bateria mai mare si ecranul mai mare.P.S Iti recomand să iti iei o husa UAG.
Sper ca te-am ajutat

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu as lua s8+ pentru baterie mai mare in primul rand.in al doilea, avand ecranul mai mare e mai placut dupa mine sa te uiti la filme sau sa te joci pe el.s8+(varianta 128gb ) are 6gb ram. Dupa mine e cam putin 4gb ram zilele astea.De exemplu eu am 8gb ram pe telefonul meu.

| AleexisViol3t a răspuns:

Eu am S8 si recomand S8-ul simplu, nu varianta plus, pentru ca este suficient de mare si diferenta la baterie dintre cele două este una relativ mică. Recomand S8

| Fabaha a răspuns:

S8 deoarece s8+ doar este mai mare decat s8 si bateria tine mai mult.Ru unul nu as mai da bani in plus doar pentru atat.
Funda te rog daca te am ajutat, mersi