| Eu_Bogdy_1998 a întrebat:

Sa cumpar Allview P5 Alldro daca da dc si daca nu dc

4 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Sa faci ce vr, e un telefon bun, dar eu prefer iphone si ipad, acum iti scriu chiar de pe ipad si sunt sigur ca telefonul acela e bun daca iti place.

| oldschoolrom a răspuns:

Jocurile merg foarte bine.Camera, procesor, merg 2 cartele SIM pe el, ecranul mare.Pretul si ce oferta merita cumparat.

| cunoscatorul a răspuns:

Este un smartphone destul de bun, avand in vedere ca are ca sistem de operare Android v4.0, este si dual sim, conectivitate wireless, bluetooth, camera foto de 8 mp, iar design-ul este superb.
Observ ca la eMAG este stocul epuizat, dar probabil ca va reveni curand aici http://bit.ly/RQ5DuV

| Eu_Bogdy_1998 explică:

Cum merg jocurile pe el?