| Farazahar20 a întrebat:

Sa dau la schimb Huawei g6600d pe Ipod 8g ?!?!Ma tot dispera un baiat din clasa sa fac schimbul cu el ca ai place al meu.dp ala pot suna ? Ipod-ul acela pot vb cu cineva? pot filma ?big grin Dinacestea.Se merita schimbul dau funda!

3 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Daca seamana cu asta:
http://www.evomag.ro/......56004.html
, merita, oricum depinde si de cum arata acel iPod si ce generatie e.
Dat fiind ca un telefon ca al tau costa cam 300 de lei la Germanos.
Insa nu ai camera sau functia de a vorbi.

| Farazahar20 explică:

Zic ca este Ipod Touch. frt eu nu stiu astept mai multe pareri

| ADYCSN a răspuns:

Din cate stiu eu ipod este doar pentru muzica? Totusi nu se merita schimbul!