| AnonimFaraPereche a întrebat:

Sa-mi iau Iphone X sau sa astept la Samsung Galaxy S9? Voi ce ati alege?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asteapta iPhone XXL sau Galaxy 666.
Vor fi a dracului de excelente! big grin

| RAY a răspuns:

Este greu de spus, asa niciodata nu vom cumpara nimic ca mereu apare ceva nou, depinde la ce il folosesti, parerea mea iphone x este cel mai bun smartphone la ora actuala, dar nu il cumpara acum ca pretul e exagerat de mare, mai asteapta sa scada ca va scadea, Samsung s9 nu va fi nici el stralucit ca va aparea s9 iphone si tot asa, totul e sa stii ce vei face cu el, parerea mea si un s7 este prefect pentru un home user care vb pe Facebook, Youtube, poze etc

| Superior a răspuns:

Sa dai atatia bani USULESS pe un telefon care intr-un an devine demodat, iar in 2-3 e considerat Low-End.

| Anonima6789777 a răspuns:

Iphone X. deja stii despre el, este un telefon genial. Despre Galaxy S9 ce stii? cine stie poate nu o sa se ridece la asteptari.

| AnonimFaraPereche explică (pentru Anonima6789777):

Cu siguranta nici Samsung nu se lasa mai prejos, avand in vedere ca a adus de-a
lungul timpului schimbari/imbunatatiri la aspect si nu numai față de Iphone.

| McLISTO a răspuns:

IPhone X e porcaria pamantului

Ia-ti Samsung Galaxy S9

| AnonimFaraPereche explică (pentru McLISTO):

De ce e porcărie? Argumente te rog.

| Thegoldtigergirl a răspuns:

Mie mi-ar placea un Samsung galaxy s9 dar Iphone X este la fel de bun! Eu zic sa cauti pe net imagini sau poate informatii despre cele doua telefoane si sa iti unul! Funda?