| Cristinel_Andrey_1993 a întrebat:

Saalut cine poate sa ma ajute
Am o tableta vonino otis hd si merge foarte greu nici butonul de on/off nu mai raspunde si as vrea sa ii instalez sofftul unde pot sa il gasesc
Ms mult si

1 răspuns:
| Spark947 a răspuns:

Salut,dupa cunostintele mele iti dau 2 sfaturi inainte sa te apuci de orice:

1: Incearca un restore factory settings, inclusiv stergerea completa a datelor de pe ea (stiu, e extrem)
2: daca vrei sa dai o reinstalare la soft,ar trebui sa apelezi la cineva care stie,sau metoda noastra, a romanilor, google si luat pas cu pas ceea ce face cel de acolo.
Sunt convins ca, un factory reset, iti v-a rezolva problema