| Stanciu_George-Alexandru_1996 a întrebat:

Tableta mea Vonino Otis QS are niste probleme dupa ce am instalat un update prin "actualizarea fara fir". Cand apas butonul de deschidere/blocare reactioneaza abia dupa un minut. Am restetat-o la setarile din fabrica, sperand ca o sa ma ajute, dar in continuare are aceeasi problema. Ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| JackBoston a răspuns:

Ia un ac si apasa in orificiul ala foarte mic de pe tableta, cred ca e pe lateral. Daca nu functioneaza atunci du-te la un service.