| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare despre twitter:cand vreau sa trimit mesaj cuiva imi apare:You can't send a message to a user who is not following you. am priceput ca trebuie sa imi dea following dar cum fac ca pers. respectiva sa intre pe profilul meu si sa dea following? nu exista nicio alta cale de a comunica? nu sunt vedeta sau asa ceva de folosesc twitterlaughing))il folosesc pentru. ca vreau sa comunic cu cineva...

1 răspuns:
| PrincessConsuela a răspuns:

Asteptilaughing. Alta solutie nu stiu. Poti sa ii zici @cutare would you follow me on twitter? Daca nu merge alta nu stiuthinking