| vondyyy a întrebat:

Incerc sa ii dau cuiva de pe facebook o cerere de prietend si cand dau send request imi apare acest mesaj :,, Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem." ce ar trebui sa fac. acum nu ma lasa nici macar sa ii trimit mesaje!

Răspuns Câştigător
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Persoana la care vrei sa ii trimiti cererea de prietenie are pus ca impostatione sa nu primeasca cereri de prieteni de la necunoscuti(adica de la cei care nu sunt prietenii prietenilor)cel putin, sau nici de la acestia.te sfatuiesc sa ii ceri sa te adauge el|ea la prieteni, si nu mai incerca sa ii ceri prietenia pentru ca iti vor suspenda profilul.e normal sa nu te mai lase nici sa ii trimiti mesaje.incearca cu alt profil daca nu, sau trimite mesajele de pe profilul vreunui prieten.Succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat