| cristiansonix a întrebat:

Sal,am o placa de baza Asus h81m-k. Si am luat genius sw 2.1 360. conectez subwoffer la pc. nu se aude. conectez boxele. nu se aude. help, funda

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut intră in setări ile pc ului acolo este o problemă, asta dacă cumva nu ai conectat bine mufele, rosu la rosu, alb la alb galben la galben, si ce culori sint le pui la aceiasi culoare, că acolo e vorba de + si minus. Baftă!

| lucian_2018 a răspuns:

Man. La 2.1 trebuie sa conectezi boxele la subwoffer si din el sa intre in computer. Nu le poti pune separat pentru ca nu sunt mono

| timeOUT a răspuns:

Daca boxele si subwoffer'ul nu au acceasi mufa, verifica slotul de la placa de sunet in care intra mufa. verifica cu o pereche de casti de telefon 3.5mm parca, si vezi daca se aude, daca nu asta e problema.