| valika a întrebat:

Sal am o problema cu calculatoru de ceva timp toate jocurile care imi mergeau bine acu imi merg greu (counter, metin, fifa, gta, nfs). Nu stiu ce sa fac am bagat de 2 ori windowsu. Stiti care e problema?

Răspuns Câştigător
| mog a răspuns:

Verifica sa ai driverele bune pentru placa video, bios precum si update urile al windows.
instaleaza de pe net orice programel care ti monitorizeaza temperatura la procesor, placa video sau palca de baza. daca sunt mari inseamna ca ai probleme cu ele.

4 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Dasfal si stegel cu o carpa de praf, poate nu mai face contact o placa, miscale si tu

| mariusilo a răspuns:

Cred ca este de la placa video! sau de la procesor! si eu am avut un pc si mi-a facut la fel! si l-am schimbat ca nu am avut ce sa fac

| valika explică:

L-am sters de o gramada de ori.

| valika explică:

Acu cam 2-3 luni mi s-a ars sursa, am schimbat-o si am bagat vista si de atunci nu imi mai merg jocurile bine pe vista nici nu imi intrau.de atunci pana acu am bagat de 2 ori windowsu xp.