| valika a întrebat:

Am o problema cu calculatoru imi merg foarte greu jocurile gen gta cs nfs si nu stiu ce sa facstraight face inainte imi mergeau foarte bine jocurile acestea pe xp, dar am avut o problema cu sursa am schimbat-o si am zis sa am bag si alt windows si am bagat vista si pe vista nu mergea nici un joc. datea o eraore acum am xp si ciuciu nici pe xp numai merg. Cee sa fac? hellpp!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Se poate ca sursa actuala sa nu iti duca sitemu-ul, dar daca nici cs-ul nu iti merge incerca sa faci un update la driverul de la placa video!

| Rauldenis a răspuns:

Dau cu parerea fa-ti windowsu si ia-ti antivirus sau accepta ca jocurile iti merg asa greu ca nici eu nu am un comp bun ori ia-ti un computer nou

| martutza96 a răspuns:

Incearca sa ii faci un Scan.vezi daca ai vreun virus...probabil de asta nu iti merg jocurile...