| chocolatedream a întrebat:

Sal, am o problema cu ipodul meu (4)touch :nu prea mai am spatiu si nu mai pot sa fac poze dar am sters 2 aplicatii si tot imi apare cand deschid camera :"there is not enough disk space to continue taking photos " plz ajutati-ma funda mare de tot!

1 răspuns:
| Ryuk751 a răspuns:

Uh daca ai card ai sters aplicatiile alea doua de pe card dar la poze telefonului ii trebuie memorie din telefon si dupa aia daca vrei sa ti le pui uh pe card dar ideea e ca trebuie sa ai memorie libera la telefon in memoria lui nu pe card.ca sa stergi mai usor de pe telefon scoate cardul si apoi stergi cati ramane numai mem telefonului.melodii,poze,aplicatii nefolositoare, etc. sper ca te-am ajutat, funda?