| XxAlexandruxX a întrebat:

Sal am o problema foarte mare tocmai am editat un videoclip in Adobe Premiere si l-am salvat si nu e gata vreau sa mai continui cu el ceva pe movie maker dar cand vreau sa incarc pe movie maker videolcipul nu se poate pentru formatul in care s-a salvat este pentru Adobe Premiere cum fac sa schimb formatul? va rog un ajutor

1 răspuns:
| Cali_8586 a răspuns:

Incearca un Convertor Online :3 Cauta pe google "Format Convertor" sau "*formatul* to avi convertor" Succes (: