| McDonalds a întrebat:

Am si eu eu,, problema " cu nokia n70.nu stiu ce setari am facut sau sa facut pe el dar nu stiu de nu functioneaza camera foto din spate.Cand vreau sa fac o poza mi se deschide direct camera din fata. Unchiu are si el nokia n70 si cand deschide capacu din spate de la camera ii merge.nu stiu ce are. Vreau un raspuns.PLZ!

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Desfa capacu si acolo intr-o parte e un tamburus tinel apasat cu ceva si vezi daca merge da ai grija sa nul rupi se rupe imediat.iar formeaza codu asta *#7370# dai yes sau ok o sa-ti ceara codul telefonului daca il sti daca nu il sti si nu ai avut de aface cu el este 12345 in caz ca nu merge codul faci altfel stingi telefonul si stins asa cum e apesi tastele * 3 si tasta verde deci toate 3 odata le ti apasate si pui pe cineva sa iti aprinda telefonul dar fara sa iei mana de pe taste tu le ti asa pina se aprinde telefonul si nu iei mana de pe ele pina nu se aprinde de tot pina cand iti apare o lista cu tari si de acolo selectezi Romania bucuresti setezi ceasul si data
era sa uit chestia asta face sa pierzi toate datele din tel deci iti muti nr din tel in cartela la fel mesajele le muti in card si melodiile tot in card si pozele si clipurile video toate datele scoti cardul si cartela si di dupa aia poti face treaba asta cu tastele sau aia cu codul(la asta trebuie sa ai tel aprins ca altfel nu ai cum sa formezi codul)
sper ca ti-am fost de folos funda big grin

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Optiuni => Utilizare foto-video primar

| k1dz0r_9551 a răspuns:

Ma mcdonalds adauga id asta iustinel_97 si iti spun 100% ca til voi face big grin