| maniac a întrebat:

Sal, am si eu un cont pe lockerz si vreau sa-mi iau ceva de la redeem dar la toate obiectele spune "more soon", cam cat ar trebui sa astept adica e normal sa scrie asa ceva sau siteul este inca in revizie

Răspuns Câştigător
| crazy_8087 a răspuns:

Frate akol pe lockerz trebuie sa fi rapid pentru ca sunt milioane de utilizatori si premiile se duc repede si de aia scrie morr son
trebuie sa te uitti cand se deschide iar...adica cand i data cand iei premile si trebuie sa fii ff rapid ...bafta

1 răspuns:
| sun_8299 a răspuns:

Ar trebui sa fie un redeem cat de curand (din cate stiu eu dupa 22 iunie incolo). poti sa vezi detalii despre lockerz aici: http://lockerzromania.eu/forum/index.php