| maniac a întrebat:

Stie cineva la lockerz cand se mai deschide si reedemul sa-mi iau si eu ceva laughingca scrie more soon si pana cand trebuie sa asteptlaughing?

5 răspunsuri:
| maniac explică:

Pai si daca mi-as comanda ceva cam in cat timp ar ajunge? ar ajunge inainte de 10 iulie ca as vrrea sa-mi iau si eu ceva :d

| maniac explică:

Deci maine cand se deschide reedemul nu pot sa-mi iau nimic decat sa stau mereu pe lockerz si sa vad daca e deschis doar 30 min?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| hackey a răspuns:

Fiind din Romania nu poti sa cumpara nimic dar daca prinzi la reedem.
In fiecare luna exista(de obicei) 1 reedem pentru "gloata" in care NU se anunta cand incepe si in plus dureaza maxim 30 de min ca apoi toate premiile se dau happy

| hackey a răspuns:

Ei zic asa "We plan on having it sometime between tomorrow and July 10" asta inseamna ca pot sa faca reedem la 3 dimineata pe 7 iulie, oricand doresc ei! nu este stabilita o zi o data o ora.
Cand va fi redeem din experienta iti zic ca dureaza maxim jumatate de ora fiindca premiile se foarte repede fiind putine