| RK0 a întrebat:

Sal,am tableta Vonino QSirius si cum nu am net pe ea, mi-am descarcat pe calculator Mobogenie si imi conectam tableta prin usb ca sa-mi descarc de pe calculator in ea aplicatii si jocuri.Dar de 2 zile nu mai merge, conectez si nu imi apare nimic nici pe ecranul tabletei si nici pe al calculatorului.Am incercat toate porturile usb si tot nu merge.
Spuneti-mi cum rezolv problema.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate ca e nevoie sa aduci tableta la setarile din fabrica; programele din ea nu se vor sterge(in mod normal nu trebuie sa se stearga; dar nu bag mana in foc pentru asta :) )
Nu am incredere decat in tabletele de marca cum ar fi: Samsung, Asus, Sony, LG, etc., chiar daca sunt mai scumpe.

"Pentru probleme soft, setari, va rugam sa sunati la Suport Cienti: +40 (21) 569 85 33 / +40 740 31 60 21
sau email: service [ @] vonino.ro."
Sursa: http://www. vonino.ro/suport/contact
Ei te vor ajuta si in problemele de soft.

| RK0 explică (pentru anonimg):

O sa imi stearga tot, si sa stii ca vonino e de marca, crezi ca i o firma din ghetou care face jafuri de tablete?!

| N0pe a răspuns:

Stiu eu cum sa rezolvi problema.cumpara-ti un tp link.prinzi Wi-Fi garantat.

| RK0 explică (pentru N0pe):

Nu,vreau sa imi iau prin usb, am tp link si nu pot sa imi instalez.Chiar la ultimul pas imi da eroare.