| P3trutz a întrebat:

Sal am un cont la o firma de catalog electronic numita Adservio. Am platit contul pe tot anul. De vreo doua saptamani nu-mi mai merge. Oare e de la serveru lor sau in calculator de la mine? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| teodorteoteo a răspuns:

Ambele variante sunt posibile mai bine cheama un specialist se rezolva

2 răspunsuri:
| Ștefan_Ionel_1998 a răspuns:

Da pe formular recuperare parola si la un momendat iti va da o eroare si iti va aparea numarul Paulei(ajutare client) daca nu da la cuntact si clik pe reprezentant Paula sper ca te-am ajutat happy

| Ștefan_Ionel_1998 a răspuns:

Da pe formular recuperare parola si la un momendat iti va da o eroare si iti va aparea numarul Paulei(ajutare client) daca nu da la cuntact si clik pe reprezentant Paula sper ca te-am ajutat