| DonCristiano a întrebat:

Am un samsung galaxy note si stau in franta, luat pe abonament insa e blocat in reteaua de aici. Daca vreau sa il duk in romania se poate debloca sau face ceva gen jailbreak ca sa il pot folosi in orice retea? Ei imi spuneau ca il deblocheaza automat dupa sase luni insa eu nu pot astepta! Pls ajutati-ma cu un raspuns cat se poate de adevarat! merci

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

Da, se rooteaza. :) O poti face si tu. Aici gasesti toate informatiile http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1346 Succes.