| P3trutz a întrebat:

SAL, cand intru in cont pe google, sau cand vreau sa-mi fac un cont pe youtube, imi apare ceva cu rosu, ca un fel de eroare si imi zice ca CERTIFICATUL DE SECURITATE A EXPIRAT sau nu mai e valid ceva de genu. OFER FUNDITA LA CEL care imi spune ce trebuie sa fac.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Regleaza ora si data pe computerul tau pentru ca sunt in urma! Asta trebuie sa faci.

| PMTurtle a răspuns (pentru neluL):

Si cum le reglez?

| neluL a răspuns (pentru PMTurtle):

Da click pe desktop in dreapta jos pe ceas si apoi click pe Modificare setari pentru data si ora...