| radux3 a întrebat:

Cum fac la facebook sa fac publice doar o parte din informatii? adica sa securizez contul de facebook? Stiu ca de la Setari de Conf. dar mai departe nu stiu...va rog sa imi spuneti pas cu pas.mersi.

1 răspuns:
| Roxana110824 a răspuns:

Dai la contul meu, apoi setari de confidentialitate, apoi vezi acolo ca scrie sa vada toata lumea, prietenii sau doar cine vrei tu.si tu dai la prieteni. Dar vezi nu da la toata lumea accept la cerrerea de prietenie da doar la cei care ii cunosti. te-am pupat! Funda?