| dasky90 a întrebat:

Sal fratilor! Am si eu o problema cu un Samsung b3210 corby txt.il conectez la pc cu cablu de date si nu imi apare nimic pe pc.in schimb pe tel scrie "cablu conectat" si atat! Am descarcat toate prostiile de la Samsung si tot nu merge.cine ma poate ajuta dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Uita-te la satarile unde are conexiuni PC (sau cv de genul) si o sa-ti apara ce variante Stocare masa; Conexiuni Pc si inca una (Asa ar trebui) si selecteaza "Stocare Masa" iar apoi conecteaza cablul USB si trebuie sa ti mearga

| dasky90 explică (pentru ToOmYOfficial96):

Stiam asta dar nu.mi apare nimic.si nici in setari nu gasesc

1 răspuns: