| Edward_Ciornei_1968 a întrebat:

Sal.nu pot instala mozilla firefox, imi zice ca trebuie sa restartez pc pt.ca o editie de mozilla mai veche trebuie stearsa.dar nu exista la programe.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ai incercat sa faci ce ti-a zis si nu a mers? adica trebuie doar sa repornesti calculatorul. programele de care nu mai ai nevoie trebuie dezinstalate, nu sterse pur si simplu. altfel ele raman "implantate" in sistem si te trezesti cu tot felul de surprize. Intra in control pannel la add/remove programs si vezi daca ai acolo ceva cu mozilla si sa-i uninstall si apoi incearca iar sa instalezi.

| Edward_Ciornei_1968 explică (pentru mixxjim):

Da nu am nimic la programe cu mozilla.

| mixxjim a răspuns (pentru Edward_Ciornei_1968):

Dar ai reusit sa instalezi pana la urma?

| Edward_Ciornei_1968 explică (pentru mixxjim):

Am intrat in my computer, program files unde era ceva cu mozilla si l am sters. apoi s a instalat normal.ms