| cutremur a întrebat:

vin din nou cu o intrebare.
am browser-ul mozilla firefox, iar atunci cand am mai multe pagini deschise daca vreau sa merg de pe una pe cealalta trebuie sa astept in jur de 3-4 secunde..ma puteti ajuta? funda.

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Motivul este din cauză că acest browser utilizează prea multe resurse şi face ca pc-ul să meargă mai greu (Lag) Dacă ai acest browser costimizat, recomand înlăturarea programelor sau folosirea unui alt browser. Eu folosesc Google Chrome şi sunt foarte mulţumit de el. De asemenea poţi încerca şi Opera. Recomand browser-urile în ordinea următoare:
1. Google Chrome
2. Mozilla Firefox
3. Opera
4. Internet Explorer

5 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

Configuratie proasta la pc

| georgedanielc a răspuns:

Ce viteza de net ai? daca este mica asta este problema sau daca nu atunci si puterea pc o ai mica

| cutremur explică (pentru georgedanielc):

Viteza net-ului e de 1438 kb...

| georgedanielc a răspuns:

Google crome merge mai bine

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Poate fi din cauza vitezei internetului tongue
Bafta!