| Medeaa a întrebat:

nu stiu ce am tot facut... si mi s-a micsorat totul pe facebook. adica in loc sa-mi apara iconitzele si scrisul la dimensiune normala... imi apar mai micibig grin nu stiti cum sa le readuc la dimensiune normala?big grinbig grin

funda!

Răspuns Câştigător
| Anakin_4686 a răspuns:

Tine apasat CTRL si dai de rotita de la mouse pana la marimea pe care o vrei tu.
Funda?

| iuli96 a răspuns (pentru Anakin_4686):

Da sa stii ca ai dreptate

6 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Da si eu am patit la TPU dar a trebuit sa-mi reinstalez windows-ul si mi-a aparut normal

| TzP a răspuns:

Depinde ce browser ai. Daca ai chrome, din meniul ala din dreapta este o optiune mariti. Acolo dai pe + pana ajungi la 100%

| Razvy92 a răspuns:

Tine apasat Ctrl + (ai apasat Ctrl - si de aia ti sa micsorat).

| m4ry3n a răspuns:

CTRL + rotita de la mouse.

| adonisslanic a răspuns:

Ctrl+0 -.-