| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca la facebook cand dai check in apar locurile, pe undeva prin stanga. Eu am dat din greseala sa nu imi mai apara, nu stiu cum am facut asta, si acum vreau sa`mi apara din nou. Stiti cum as putea sa fac sa reapara?

3 răspunsuri:
| pandalusia a răspuns:

Acolo la About daca mergi in stanga sus a casetei este ca un creion acolo, ii spune Manage. Apasa acolo, apoi la Manage Sections si acolo iti selectezi Places si dai Save happy

| andreea49 a răspuns (pentru pandalusia):

Multumesc mult, mult, mult! Chiar mi-am fost de ajutor raspunsul tau. :* :*

| andreea49 a răspuns (pentru andreea49):

Mi-a*, scuze.