| Ruxandra6 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine... Mi-am uitat parola de la facebook si mi-as dori sa o recuperz, dar problema este ca nu mai am acces la mail'ul si numarul de telefon pe care le am pe facebook. Help!

2 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Verifica daca parola e salvata in browserhappy Daca nu e...
N-ai cum sa recuperezi fara cele mentionate de tine.
GooD luck.

| radaradarada a răspuns:

Dai la forgot password, si apoi o sa ai acolo ori sa iti scrii email-ul de pe care e facut contul ori numele tau si al unui prieten (alege dintre ele). dupa iti va aparea sa iti resetezi parola si in josul paginii exact sub email ai : nu mai am acces la acestea. apoi va trebui sa scrii un alt e-mail si il vei folosi pentru a-ti reseta parola. Sper ca te-am ajutat happy