| FarSe17 a întrebat:

Sal, Profilu meu de la Skype acum este Public iar rugamintea mea este sa-mi spuneti si mie va rog cum il schimb din Public in Privat m-am uitat prin skype dar n-am gasit. Ms astept raspuns

Dau FOUNDA

1 răspuns:
| ZebraGalbena a răspuns:

Si eu cautasem la un moment dat, am dat un research pentru tine si din ce am gasit, momentan nu poti face asta. singurul lucru pe care il poti face este sa stergi informatia respectiva, de exemplu daca nu vrei sa se vada din ce tara esti, la tara pui prima de sus (gol), asa la toate, le lasi goale.
Dupa parerea mea versiunile mai vechi de skype sunt mult mai bune fata de cele noi. parca il strica incet incet. mi-e ca o sa ajunga precum Yahoo Messenger cat de curand avand in vedere cati rivali apar