| UnBaiat439 a întrebat:

Se poate amplifica volumul boxelor de la telefon?

5 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

De ce? La sistemele audio multimedia conectate la un PC merge? Poti amplifica o pereche de casti eventual, cumparand un amplificator de casti portabil.

| vRemi a răspuns:

Nu se poate, limita este cea indicata de acele liniute de volum si este limita componentelor.

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Nu,nu ai cum... Funda?

| Gul_Farhad_1995 a răspuns:

Daca telefonul tau e Nokia: Intrii la formarea unui nr. de telefon si scrii codul urmator: *3370# Telefonul va reporni cu un sunet mai bun!

| eduard2003 a răspuns:

Inafara de...liniuta de pe lateralul telefonului, nu...Din cate stiu, nu.
Oricum, bafta!:-)