| simona_5367 a întrebat:

Se aude foarte incet la pc si nu stiuh de ce...am dat volumul boxelor mai tare dar nimic.incet de tot,.,,, cine ma poate ajuta plz pls.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Control panel---souds and audio devices---si regleaza volumul...

6 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Daca ai incercat cu volumul si etc, poate nu ai instalat driverele audio bune sau nu ai codecurile care trebuie

| kmyella a răspuns (pentru asko):

Asa am patit si eu.am volumul la boxe la maxim dar se aude foarte incepu la pc.si nu-i de la control panel. ca am verificat si nici boxele nu-s stricate
. help plz

| snepy a răspuns:

Dai volumul mai tare din control panel, sau sunt boxele defecte

| Rizer a răspuns:

Nustiu, uita-te la setari si vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu mai auzi bine happy eu intru in control panel-soundmax(acum depinde ce placa de sunet ai) si dau default settings si restart....adio

| alina_7783 a răspuns:

Nustiu,uita-te la setari si vezi