| juninho95 a întrebat:

Sal`tare! car ma ajutati sh pe mine plz. cand vreau sa descarc ceva de pe net mi-l daschide cu un program si nu pot sa il deschid. ce sa fac sa imi deschida programul respectiv. nu cu un alt program.

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Dai click dreapta, alegi open with, şi selectezi programul cu care vrei să ţi-l deschidă. Dacă este o arhivă win rar sau power iso, trebuie să ai instalate aceste programe pentru a putea accesa fișierul. Le poţi căuta pe google dacă ai nevoie de ele că le găseşti gârlă.
Baftă! happy

| LawR3n a răspuns:

Dai "properties" pe el şi vezi ce scrie la "Type of File:"

| badgirl_3724 a răspuns:

Aceasi problema am si eu