| MrRava13 a întrebat:

Sal'tare TPU! Ce parere aveti despre Fuji S3400? Doresc raspunsuri serioase si motivate.

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna.Eu cred ca e un aparat frumos, profesional pot sa zic, performant.
Cred ca merita sa dai banii pe el happy si chiar are o rezolutie buna!
Sa il stapanesti sanatos big grin Funda si vot?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Am si eu tot de la fuji si e praf, un coleg de al meu si a luat si la fel e, ia-i Nikon sau Canon dar nu fuji. sper ca ti-am putut fi de ajutor

| MrRava13 explică (pentru badboy18):

Sa stii ca nu numele firmei conteaza, ci produsul, eu de camera am intrebat nu de producator

| badboy18 a răspuns (pentru MrRava13):

Si eu am vrut sa iti spun ca orice produs ai lua de la firma asta e varza...