| Andrey20 a întrebat:

Sal TPU am avg free edition si daca instalez AVG Internet Security 2012 il locuieste pe avg free edition

Răspuns Câştigător
| MITZANUL a răspuns:

Teoretic da, dar e bine sa il dezinstalezi pe cel free inainte de instalarea internet security.

8 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Iti recomand Nod32. sau Eset smart security 4.

| sltlp a răspuns (pentru alecx4music):

NE poti demonstra de ce recomanzi nod, cand la ora actuala e cel mai prost antivirus de pe piata?

| alecx4music a răspuns (pentru sltlp):

Scuze. Lucrezi cumva in IT? Sau ai dedus tu ca este cel mai prost?

| sltlp a răspuns (pentru alecx4music):

Un om prost e aela care nu isi poate arguenta raspunsul.Eu zic asa, sa argumentezi. Daca nu, e clar.

| sltlp a răspuns (pentru alecx4music):

Sau o iau altfel, da-mi un motiv pentru a alege eset. Daca iar ma injuri, e clar ca toata natia de eset e asemanatoare cu tine.

| alecx4music a răspuns (pentru sltlp):

Bai copil needucat. Eu nu ma cobor la mintea ta sa iti explic tie, eu i-am spus lu' Andrey. Ce dracu te bagi tu. Asta e raspunsu meu.
Tu da-l pe-al tau copil fara 7 ani de-acasa.
Vai de capu vostru...

| sltlp a răspuns (pentru alecx4music):

Copil cu 7 ani de acasa. Hai sa facem o comapratie. Cat ai tot vorbit pe langa si ce fel ai vorbit. Pur si simplu, ca pe mine ma mira chestia asta, cu eset-ul. Demonstreaza. Ce te alarmezi atata. Inseamna ca nai rpea trecut pe al scoala, deoarece nu stii ca o opinie e valida numai daca o poti argumenta.

| unromantraditional a răspuns:

Si eu am avut avg, dar imi mergea calculatorul foarte slab, l-am inlocuit cu avast si sunt multumit ^^