| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema.Am instalat windowsul dar nici o aplicatie nu ruleaza la. si reformat dar degeaba help me!

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Eu zic sa nu mai instalezi windows-uri modificate cu teme si alte minuni. Instaleaza windows xp sp2 sau sp3 versiunea originala.

6 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Dupa ce instalezi windows-ul, trebuie sa instalezi si driverele (CD-urile pe care le-ai primit cu calculatorul). Banuiesc ca asta este problema. Sau incearca cu alt Windows.

| Drapak001 a răspuns (pentru alecx4music):

Am incercat man am instalt driverele calculatorului am bagat 3 windowsuri diferite

| GEORGE a răspuns:

Adica ce aplicatie? pe net sau pe care ai descarcat-o?

| Drapak001 a răspuns:

Am instalat windows ice xp v3...l.am mai avut instalat si mergea foarte bine nu pot se deschid aplicatii din pc adica camera web si mai multe de astea

| Drapak001 a răspuns:

Oare ce sa fie?

| alecx4music a răspuns (pentru Drapak001):

Eu zic sa nu mai instalezi windows-uri modificate cu teme si alte minuni. Instaleaza windows xp sp2 sau sp3 versiunea originala.

| razvanutz77 a răspuns:

Fii mai detaliat...ce windows ai instalat?