| mikeofficial a întrebat:

Am o problema foarte mare, nu mai pot accesa Task Manager. Imi va crea probleme? daca da atunci spuneti-mi din ce cauza s-a intamplat si cum pot sa repar aceasta problema? am instalat si windowsul fara sa formatez parttia D si degeaba. Help!

Răspuns Câştigător
| Radeas1 a răspuns:

Mdea...Ai un Keylogger. Un virus care iti inregistreaza toate tastele.
Ca sa scapi de el, intai trebuie sa dai un scan cu MBAM sau cu SuperAntiSpyware.
Baga un firewall bun. Eu folosesc Mcafee Anti-Hacker, si vezi ce aplicatie cere net.

4 răspunsuri:
| M4a1D3aD a răspuns:

Virusi!
Solutii:
1.Antivirus
2.Formateaza pc-ul
3. Task Manager Fixer. Funda?

| adisuk18 a răspuns:

Ai virusi creeaza un alt user acount si baga un antivirus repede si vezi daca merge sau singura solutie fara sa mai ai probleme baga windowsu iar si formateaza tot si primul lucru bagati un antivirus recomand nod32 4-5-6 care vrei uwinking

| FunlandCompany a răspuns:

Trebuie sa fie de la cd-ul cu windows incearca cu altul

| JeLove a răspuns:

Daca scrie ca task manageru a fost oprit de catre administrator scrie pe google Task Manager Fixer dai click pe primul link si downloadeaza acel program