| LifeIsGame a întrebat:

Sal TPU.Am o problema.Am instalat Ski Region Simulator 2012 dupa ce am instalat mi-a cerut un cod RNPMX-MXL3J-EEP2Z-JAKJ7-8ZE5R si mi+a mers dar acum imi spune altceva. Please insert game compact disc into you drive. E facut prin Daemon Tools si imaginea e pusa. Funda pentru cine stie!

Răspuns Câştigător
| Dezinteres a răspuns:

1. ai pus si crack-ul de pe cd-ul virtual in folderul unde ai instalat jocul?
2 in daemon tools ai toate emularile pornite la drivul respectiv?
3 dai unmount si mount din nou la imagine.

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Vezi poate ai mai multe imagini. daca sunt mai multe incearca sa pui alta

| DaNnY1221 a răspuns:

Salut imi poti s asi mie linkul te rog mult astept un raspuns daca vrei sa ma ajuti la id : ionutzc23@yahoo.com

| LifeIsGame explică:

Multumesc dezinteres...off cracku-l ala

| Dezinteres a răspuns (pentru LifeIsGame):

Placerea este de partea meawinking

| sNickzz a răspuns:

Salut...imi poti da si mie link.ul? te rog,,