| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc ul cand il deschid imi cere sa intru in bios(PANA ACUM NU IMI CEREA) sa modific nu stiu ce (zice sa actualizez) insa nimic nu merge, am incercat sa reinstalez windowsul si nu ma lasa zice sa seteze cd pe primul loc, l am setat dar nu ma lasa sa salvez ca astfel sa pot instala windowsul...si mai am o problema d cand am instalat windowsul ultima oara ceasul nu mai merge il fixez de fiecare data cand intru.Tot timpul e in urma, este fixat pe Bucuresti insa nu stiu ce are.
mersi :*

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie acest lucru si intram in bios, modificam ceva pe acolo, apoi refaceam ca la inceput, dadeam salvare modificari si gata mergeawinking. Incearca poate functioneaza si la tine. Sper ca am putut sa te ajut.

| eXtreme21 a răspuns:

Daca nu merge sa instalezi windows-ul de pe CD, incearca cu un stik, dar trebuie sa gasesti pe cineva care stie sa faca un windows bootabil pe stikstraight face.